Luni, 21 Noiembrie 2016 13:50

Protectia Copilului Iasi - DGASPC

Written by

Prin Hotararea Consiliului Judetean Iasi 208/18.12.2003 a fost infiintata Directia de Asistenta Sociala prin unirea celor doua servicii specializate existente respectiv Directia Generala de Asistenta Sociala si Directia Generala pentru Protectia Drepturilor Copilului Iasi, institutie care a preluat intreaga activitate de protectie sociala la nivelul judetului Iasi, oferind servicii pentru toate categoriile de persoane aflate in dificultate, copii sau adulti.

 

Direcţia Generală de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului Iaşi este principalul furnizor de servicii sociale la nivelul judeţului. DGASPC Iaşi este instituţia care asigura aplicarea politicilor şi strategiilor de asistenţă socială în domeniul: protecţiei copilului, familiei, persoanelor cu dizabilităţi, vârstnicilor, precum şi a altor categorii de populaţie aflate în situaţii de risc. Direcţia Generală de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului Iaşi, ca instituţie publică de interes judeţean, aflată în subordinea Consiliului Judeţean Iaşi, este finanţată din fondurile Bugetului de Stat.

 

Date de contact:

Adresa: Strada Vasile Lupu 57A, Iași 700309

E-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Fax: 0232/279.654

Telefon: 0232/477.731; 0232/474.800 

 

Program de lucru cu publicul

Luni - Joi: 7:30 - 16:00

Vineri: 7:30 - 13:30

Sambata- Duminica: Liber

 

Telefonul copilului: 983

linia 983 este disponibila pentru apelare 24/7

 

» Casa de bilete/servicii informatii in trafic local:

  • Tel: 0232/410636
  • Program: permanent

» Casa de bilete/servicii informatii in trafic international:

  • Program: permanent

» Birou relatii cu publicul:

  • Program: 06.00-22.00
  • Tel. 0731 990 749

» POS - Posibilitatea de plata a legitimatiei de calatorie prin card bancar la casa de bilete

» Automate CFR-ATM de emitere legitimatii de calatorie (plata cu card bancar)

» Rezervari telefonice in ziua plecarii trenului:

  • Tel: 023/2202777
  • Program: permanent

» Servicii PRM (servicii pentru persoane cu mobilitate redusa)

» Sala de asteptare clasa a 2-a

» Birou de bagaje de mana (privat)

» Post Politie Transporturi Feroviare

» Bancomat

» Chioscuri de produse alimentare

» Chioscuri de ziare/reviste

» Posta (la 100 m)

» Restaurant 

» Fast food

» Bar / Cafenea

» Statie taxi la iesirea din gara

» Statie transport in comun la iesirea din gara

» Toaleta


 

PROGRAM MERSUL TRENURILOR

Program mersul trenurilor Gara CFR Iasi

 

Rang Tren Ora
sosire
Ora
plecare
Operator
feroviar
Directie
IR Tren 02:49 ----- SNTFC Bucuresti Nord (19:15) - Ploiesti Sud (20:04) - Buzau (21:18) - Focsani (22:43) - Marasesti (23:10) - Adjud (23:40) - Bacau (00:27) - Roman (01:03) - Pascani Triaj h (01:37) - Iasi (02:49)
R- Tren ----- 04:06 SNTFC Iasi (04:06) - Nicolina (04:11) - Ungheni Prut Hm (04:47)
R- Tren ----- 04:45 SNTFC Iasi (04:45) - Nicolina (04:50) - Buhaiesti (05:51) - Vaslui (06:21) - Crasna (06:45) - Birlad (07:28) - Tecuci Nord hc (08:40) - Tecuci (08:44)
R- Tren ----- 04:51 SNTFC Iasi (04:51) - Nicolina (04:56) - Ungheni Prut Hm (05:31)
IR Tren ----- 05:05 SNTFC Iasi (05:05) - Roman (06:37) - Bacau (07:10) - Adjud (08:01) - Comanesti (09:45) - Ghimes (10:26) - Siculeni (11:24) - Miercurea Ciuc (11:37) - Baile Tusnad Hm (12:02) - Sfintu Gheorghe (12:52) - Brasov (13:23)
R- Tren ----- 05:10 SNTFC Iasi (05:10) - Podu Iloaiei (05:31) - Pascani (06:37) - Dolhasca (07:02) - Veresti (07:29) - Suceava (07:45) - Suceava Nord (07:54)
R- Tren ----- 05:21 RT Iasi (05:21) - Todireni (06:52) - Trusesti (07:23)
R- Tren 05:24 ----- RT Hirlau (03:56) - Podu Iloaiei (04:54) - Iasi (05:24)
R- Tren 05:31 ----- SNTFC Vaslui (03:55) - Buhaiesti (04:24) - Nicolina (05:22) - Iasi (05:31)
R- Tren 05:39 ----- RT Trusesti (03:45) - Todireni (04:08) - Iasi (05:39)
IRN Tren 05:41 ----- SNTFC Bucuresti Nord (23:00) - Ploiesti Sud (23:42) - Buzau (00:56) - Focsani (02:10) - Tecuci (02:53) - Birlad (03:48) - Crasna (04:16) - Vaslui (04:31) - Buhaiesti (04:51) - Nicolina (05:31) - Iasi (05:41)
R- Tren 05:46 ----- SNTFC Pascani (04:15) - Podu Iloaiei (05:19) - Iasi (05:46)
R- Tren ----- 05:46 RT Iasi (05:46) - Podu Iloaiei (06:06) - Hirlau (07:11)
R- Tren 05:47 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (04:53) - Nicolina (05:40) - Iasi (05:47)
IR Tren ----- 06:03 SNTFC Iasi (06:03) - Pascani (07:12) - Dolhasca (07:28) - Veresti (07:48) - Suceava (08:05) - Gura Humorului Oras (09:08) - Vama (09:28) - Cimpulung Est (09:43) - Cimpulung Moldovenesc (09:50) - Vatra Dornei (10:50) - Vatra Dornei Bai h (10:54) - Floreni (11:10) - Ilva Mica (12:41) - Salva (13:11) - Beclean pe Somes (13:37) - Dej Calatori (14:10) - Cluj Napoca (15:26) - Huedin (16:49) - Ciucea (17:15) - Bratca (17:37) - Suncuius (17:46) - Oradea (18:43) - Ciumeghiu (19:49) - Sintana (20:34) - Arad (20:56) - Aradu Nou (21:17) - Timisoara Nord (22:11)
IR Tren ----- 06:10 SNTFC Iasi (06:10) - Nicolina (06:15) - Buhaiesti (06:58) - Vaslui (07:20) - Crasna (07:35) - Birlad (08:05) - Tecuci (08:52) - Focsani (09:49) - Buzau (11:00) - Ploiesti Sud (12:14) - Bucuresti Nord (13:03)
R- Tren ----- 06:15 SNTFC Iasi (06:15) - Nicolina (06:20) - Ungheni Prut Hm (06:56)
R- Tren 06:33 ----- RT Hirlau (05:05) - Podu Iloaiei (06:03) - Iasi (06:33)
IR Tren 06:38 ----- SNTFC Constanta (22:00) - Medgidia (22:24) - Fetesti (23:10) - Tandarei (23:40) - Faurei (00:45) - Buzau (01:27) - Focsani (02:58) - Marasesti (03:21) - Tecuci Nord hc (03:59) - Birlad (04:43) - Crasna (05:11) - Vaslui (05:26) - Buhaiesti (05:48) - Nicolina (06:28) - Iasi (06:38)
R- Tren ----- 06:42 SNTFC Iasi (06:42) - Nicolina (06:47) - Buhaiesti (07:48) - Vaslui (08:18) - Crasna (08:39) - Birlad (09:22)
R- Tren 06:49 ----- SNTFC Vaslui (05:05) - Buhaiesti (05:34) - Nicolina (06:39) - Iasi (06:49)
IRN Tren 06:49 ----- SNTFC Timisoara Nord (13:40) - Aradu Nou (14:26) - Radna (15:10) - Savirsin (15:51) - Ilia (16:29) - Deva (16:55) - Simeria (17:08) - Sibot (18:03) - Vintu de Jos (18:31) - Alba Iulia (18:47) - Teius (19:23) - Aiud (19:39) - Razboieni (20:01) - Cluj Napoca (21:14) - Apahida (21:44) - Dej Calatori (22:50) - Beclean pe Somes (23:19) - Salva (23:43) - Ilva Mica (00:15) - Vatra Dornei Bai h (01:56) - Vatra Dornei (02:01) - Cimpulung Moldovenesc (03:02) - Cimpulung Est (03:10) - Vama (03:25) - Gura Humorului Oras (03:46) - Suceava (04:32) - Veresti (04:56) - Dolhasca (05:15) - Pascani (05:37) - Iasi (06:49)
R- Tren ----- 06:53 RT Iasi (06:53) - Todireni (08:19) - Trusesti (08:43) - Dingeni (08:58) - Ungureni (09:13) - Dorohoi (09:57)
R- Tren ----- 07:00 SNTFC Iasi (07:00) - Podu Iloaiei (07:21) - Pascani (08:27) - Dolhasca (09:15) - Veresti (09:42) - Suceava (09:58) - Suceava Nord (10:09)
R- Tren 07:07 ----- RT Trusesti (05:10) - Todireni (05:33) - Iasi (07:07)
R- Tren 07:18 ----- SNTFC Pascani (05:47) - Podu Iloaiei (06:51) - Iasi (07:18)
R- Tren 07:48 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (07:05) - Nicolina (07:41) - Iasi (07:48)
IR Tren ----- 07:50 SNTFC Iasi (07:50) - Nicolina (07:55) - Buhaiesti (08:36) - Vaslui (08:58) - Crasna (09:14) - Birlad (09:44) - Tecuci (10:40) - Barbosi (11:58) - Galati (12:18)
R- Tren 07:58 ----- SNTFC Bacau (04:50) - Roman (05:35) - Pascani (06:29) - Iasi (07:58)
R- Tren 08:36 ----- SNTFC Tecuci (04:37) - Tecuci Nord hc (04:44) - Birlad (05:50) - Crasna (06:32) - Vaslui (06:54) - Buhaiesti (07:29) - Nicolina (08:27) - Iasi (08:36)
R- Tren 08:38 ----- RT Dorohoi (05:19) - Ungureni (06:02) - Dingeni (06:17) - Trusesti (06:31) - Todireni (06:56) - Iasi (08:38)
R- Tren 08:44 ----- RT Roman (05:45) - Buhaiesti (07:42) - Nicolina (08:35) - Iasi (08:44)
R- Tren ----- 09:00 RT Iasi (09:00) - Todireni (10:25) - Trusesti (10:49) - Dingeni (11:04) - Ungureni (11:28) - Dorohoi (12:12)
R- Tren 09:12 ----- RT Hirlau (07:45) - Podu Iloaiei (08:43) - Iasi (09:12)
R- Tren ----- 09:14 SNTFC Iasi (09:14) - Podu Iloaiei (09:35) - Pascani (10:41) - Roman (11:45) - Bacau (12:35)
R- Tren ----- 09:38 RT Iasi (09:38) - Podu Iloaiei (09:58) - Hirlau (11:06)
R- Tren 09:51 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (09:08) - Nicolina (09:41) - Iasi (09:51)
IR Tren 10:25 10:57 SNTFC Galati (06:00) - Barbosi (06:20) - Tecuci (07:42) - Birlad (08:34) - Crasna (09:02) - Vaslui (09:17) - Buhaiesti (09:36) - Nicolina (10:16) - Iasi (10:25) - Pascani (12:04) - Dolhasca (12:21) - Veresti (12:39) - Suceava (12:56) - Gura Humorului Oras (13:58) - Vama (14:18) - Cimpulung Est (14:34) - Cimpulung Moldovenesc (14:41) - Vatra Dornei (15:46) - Vatra Dornei Bai h (15:50) - Floreni (16:06) - Ilva Mica (17:35) - Salva (18:10) - Beclean pe Somes (18:35) - Dej Calatori (19:11) - Cluj Napoca (20:22)
R- Tren 10:31 ----- SNTFC Marasesti (04:30) - Adjud (05:07) - Bacau (06:39) - Roman (07:47) - Pascani (08:37) - Podu Iloaiei (10:04) - Iasi (10:31)
IRN Tren 10:37 ----- SNTFC Timisoara Nord (17:55) - Buzias (18:30) - Lugoj (19:01) - Margina (19:58) - Ilia (20:35) - Deva (21:00) - Simeria (21:13) - Sibot (22:16) - Vintu de Jos (22:40) - Alba Iulia (22:55) - Teius (23:27) - Aiud (23:41) - Razboieni (00:02) - Cluj Napoca (01:14) - Dej Calatori (02:41) - Beclean pe Somes (03:08) - Salva (03:32) - Ilva Mica (04:06) - Floreni (05:27) - Vatra Dornei Bai h (05:42) - Vatra Dornei (05:47) - Cimpulung Moldovenesc (06:49) - Cimpulung Est (06:57) - Vama (07:11) - Gura Humorului Oras (07:32) - Suceava (08:19) - Veresti (08:43) - Dolhasca (09:02) - Pascani (09:25) - Iasi (10:37)
R- Tren ----- 10:45 SNTFC Iasi (10:45) - Nicolina (10:50) - Buhaiesti (11:51) - Vaslui (12:27)
R- Tren ----- 11:03 SNTFC Iasi (11:03) - Podu Iloaiei (11:24) - Pascani (12:30) - Dolhasca (13:03) - Veresti (13:30) - Suceava (13:54) - Suceava Nord (14:04)
R- Tren ----- 11:55 RT Iasi (11:55) - Todireni (13:21) - Trusesti (13:45) - Dingeni (14:15) - Ungureni (14:30) - Dorohoi (15:12)
R- Tren 12:15 ----- SNTFC Suceava Nord (09:20) - Suceava (09:25) - Veresti (09:41) - Dolhasca (10:09) - Pascani (10:39) - Podu Iloaiei (11:48) - Iasi (12:15)
IR Tren 12:31 ----- SNTFC Bucuresti Nord (05:50) - Ploiesti Sud (06:32) - Buzau (07:47) - Focsani (09:00) - Tecuci (09:43) - Birlad (10:38) - Crasna (11:06) - Vaslui (11:21) - Buhaiesti (11:41) - Nicolina (12:21) - Iasi (12:31)
R- Tren ----- 12:46 SNTFC Iasi (12:46) - Podu Iloaiei (13:07) - Pascani (14:13) - Roman (15:30) - Bacau (16:19) - Adjud (17:40)
R- Tren 12:53 ----- RT Hirlau (11:26) - Podu Iloaiei (12:24) - Iasi (12:53)
R- Tren ----- 13:07 RT Iasi (13:07) - Podu Iloaiei (13:27) - Hirlau (14:31)
R- Tren ----- 13:12 SNTFC Iasi (13:12) - Nicolina (13:17) - Ungheni Prut Hm (13:55)
R- Tren ----- 13:18 RT Iasi (13:18) - Nicolina (13:23) - Buhaiesti (14:26) - Roman (16:24)
R- Tren 13:18 ----- SNTFC Tirgu Neamt (11:02) - Pascani (11:42) - Podu Iloaiei (12:51) - Iasi (13:18)
R- Tren ----- 13:26 SNTFC Iasi (13:26) - Nicolina (13:31) - Buhaiesti (14:33) - Vaslui (15:03) - Crasna (15:25) - Birlad (16:08) - Tecuci Nord hc (17:26) - Tecuci (17:30)
R- Tren 13:39 ----- SNTFC Birlad (11:00) - Crasna (11:39) - Vaslui (12:01) - Buhaiesti (12:32) - Nicolina (13:30) - Iasi (13:39)
R- Tren 13:40 ----- RT Dorohoi (10:12) - Ungureni (10:55) - Dingeni (11:10) - Trusesti (11:25) - Todireni (11:59) - Iasi (13:40)
R- Tren ----- 14:10 SNTFC Iasi (14:10) - Nicolina (14:15) - Ungheni Prut Hm (14:51)
R- Tren ----- 14:26 RT Iasi (14:26) - Todireni (15:58) - Trusesti (16:22) - Dingeni (16:44) - Ungureni (16:59) - Dorohoi (17:43)
IR Tren ----- 14:30 SNTFC Iasi (14:30) - Nicolina (14:35) - Buhaiesti (15:18) - Vaslui (15:40) - Crasna (15:54) - Birlad (16:24) - Tecuci Nord hc (17:06) - Marasesti (17:31) - Focsani (18:10) - Buzau (19:21) - Ploiesti Sud (20:33) - Bucuresti Nord (21:20)
R- Tren ----- 14:32 SNTFC Iasi (14:32) - Podu Iloaiei (14:53) - Pascani (15:59) - Roman (17:03) - Bacau (17:52)
IRN Tren ----- 15:03 SNTFC Iasi (15:03) - Pascani (16:10) - Dolhasca (16:27) - Veresti (16:45) - Suceava (17:02) - Gura Humorului Oras (18:05) - Vama (18:25) - Cimpulung Est (18:41) - Cimpulung Moldovenesc (18:51) - Vatra Dornei (19:51) - Vatra Dornei Bai h (19:56) - Ilva Mica (21:33) - Salva (22:07) - Beclean pe Somes (22:33) - Dej Calatori (23:26) - Cluj Napoca (00:33) - Razboieni (01:57) - Aiud (02:18) - Teius (02:33) - Alba Iulia (03:05) - Vintu de Jos (03:20) - Sibot (03:45) - Simeria (04:32) - Deva (04:46) - Ilia (05:13) - Savirsin (05:47) - Radna (06:29) - Aradu Nou (07:09) - Timisoara Nord (08:03)
R- Tren 15:15 ----- SNTFC Suceava Nord (12:14) - Suceava (12:19) - Veresti (12:35) - Dolhasca (13:03) - Pascani (13:33) - Podu Iloaiei (14:48) - Iasi (15:15)
IR Tren 15:20 ----- RT Ploiesti Vest (09:30) - Ploiesti Sud (09:35) - Buzau (10:44) - Focsani (11:56) - Marasesti (12:19) - Tecuci Nord hc (12:47) - Birlad (13:29) - Crasna (13:56) - Vaslui (14:11) - Buhaiesti (14:30) - Nicolina (15:11) - Iasi (15:20)
R- Tren 15:42 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (15:01) - Nicolina (15:36) - Iasi (15:42)
R- Tren ----- 15:48 SNTFC Iasi (15:48) - Nicolina (15:53) - Buhaiesti (16:55) - Vaslui (17:25)
R- Tren 16:14 ----- RT Dorohoi (12:46) - Ungureni (13:29) - Dingeni (13:44) - Trusesti (13:58) - Todireni (14:39) - Iasi (16:14)
R- Tren ----- 16:15 SNTFC Iasi (16:15) - Nicolina (16:20) - Ungheni Prut Hm (16:56)
R- Tren 16:19 ----- SNTFC Vaslui (14:38) - Buhaiesti (15:12) - Nicolina (16:10) - Iasi (16:19)
R- Tren 16:20 ----- RT Hirlau (14:54) - Podu Iloaiei (15:51) - Iasi (16:20)
R- Tren ----- 16:23 SNTFC Iasi (16:23) - Podu Iloaiei (16:44) - Pascani (17:50) - Pascani Triaj h (18:25) - Roman (19:08) - Bacau (19:58) - Adjud (21:10) - Marasesti (21:55)
R- Tren ----- 16:35 RT Iasi (16:35) - Podu Iloaiei (16:55) - Hirlau (18:02)
IR Tren ----- 16:42 SNTFC Iasi (16:42) - Nicolina (16:47) - Buhaiesti (17:31) - Vaslui (18:01) - Crasna (18:15) - Birlad (18:45) - Tecuci (19:32) - Focsani (20:28) - Buzau (21:38) - Ploiesti Sud (22:51) - Bucuresti Nord (23:37)
R- Tren ----- 16:48 RT Iasi (16:48) - Todireni (18:14) - Trusesti (18:38) - Dingeni (18:53) - Ungureni (19:08) - Dorohoi (19:59)
R- Tren 17:10 ----- SNTFC Bacau (13:20) - Roman (14:05) - Pascani Triaj h (14:48) - Pascani (14:56) - Podu Iloaiei (16:43) - Iasi (17:10)
R- Tren ----- 17:18 SNTFC Iasi (17:18) - Nicolina (17:23) - Buhaiesti (18:26) - Vaslui (19:00) - Crasna (19:20) - Birlad (20:03)
R- Tren 17:39 ----- SNTFC Tecuci (13:38) - Tecuci Nord hc (13:45) - Birlad (14:51) - Crasna (15:33) - Vaslui (15:55) - Buhaiesti (16:25) - Nicolina (17:30) - Iasi (17:39)
R- Tren 17:56 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (17:02) - Nicolina (17:50) - Iasi (17:56)
R- Tren 18:17 ----- SNTFC Suceava Nord (15:10) - Suceava (15:15) - Veresti (15:31) - Dolhasca (15:59) - Pascani (16:29) - Podu Iloaiei (17:50) - Iasi (18:17)
R- Tren ----- 18:20 SNTFC Iasi (18:20) - Nicolina (18:25) - Ungheni Prut Hm (19:01)
IR Tren 18:24 18:35 SNTFC Cluj Napoca (09:20) - Dej Calatori (10:37) - Beclean pe Somes (11:05) - Salva (11:30) - Ilva Mica (12:04) - Vatra Dornei Bai h (13:40) - Vatra Dornei (13:44) - Cimpulung Moldovenesc (14:45) - Cimpulung Est (14:52) - Vama (15:07) - Gura Humorului Oras (15:28) - Suceava (16:13) - Veresti (16:35) - Dolhasca (16:53) - Pascani (17:15) - Iasi (18:24) - Nicolina (18:40) - Buhaiesti (19:21) - Vaslui (19:43) - Crasna (19:57) - Birlad (20:27) - Tecuci (21:12) - Barbosi (22:33) - Galati (22:54)
R- Tren 18:30 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (17:51) - Nicolina (18:24) - Iasi (18:30)
R- Tren 18:37 ----- RT Dorohoi (15:16) - Ungureni (15:57) - Dingeni (16:12) - Trusesti (16:26) - Todireni (16:52) - Iasi (18:37)
R- Tren ----- 18:38 RT Iasi (18:38) - Todireni (20:03) - Trusesti (20:35) - Dingeni (20:50) - Ungureni (21:05) - Dorohoi (21:49)
R- Tren ----- 18:43 SNTFC Iasi (18:43) - Podu Iloaiei (19:04) - Pascani (20:10)
IR Tren 18:46 ----- SNTFC Bucuresti Nord (12:00) - Ploiesti Sud (12:42) - Buzau (13:56) - Focsani (15:09) - Tecuci (15:52) - Birlad (16:53) - Crasna (17:21) - Vaslui (17:36) - Buhaiesti (17:56) - Nicolina (18:36) - Iasi (18:46)
R- Tren ----- 19:09 RT Iasi (19:09) - Podu Iloaiei (19:29) - Hirlau (20:34)
IRN Tren ----- 19:25 SNTFC Iasi (19:25) - Pascani (20:32) - Dolhasca (20:49) - Veresti (21:07) - Suceava (21:24) - Gura Humorului Oras (22:23) - Vama (22:43) - Cimpulung Est (22:58) - Cimpulung Moldovenesc (23:05) - Vatra Dornei (00:05) - Vatra Dornei Bai h (00:10) - Ilva Mica (01:44) - Salva (02:13) - Beclean pe Somes (02:37) - Dej Calatori (03:08) - Cluj Napoca (04:17) - Razboieni (05:43) - Aiud (06:04) - Teius (06:19) - Alba Iulia (06:50) - Vintu de Jos (07:06) - Sibot (07:30) - Simeria (08:23) - Deva (08:46) - Ilia (09:14) - Margina (09:51) - Lugoj (10:46) - Buzias (11:17) - Timisoara Nord (11:54)
R- Tren ----- 19:40 SNTFC Iasi (19:40) - Nicolina (19:45) - Buhaiesti (20:51) - Vaslui (21:21)
R- Tren ----- 19:40 SNTFC Iasi (19:40) - Podu Iloaiei (20:01) - Pascani (21:07) - Roman (22:17) - Bacau (23:06)
R- Tren 19:46 ----- RT Hirlau (18:19) - Podu Iloaiei (19:17) - Iasi (19:46)
R- Tren 19:47 ----- SNTFC Ungheni Prut Hm (19:06) - Nicolina (19:41) - Iasi (19:47)
R- Tren 19:55 ----- SNTFC Suceava Nord (16:44) - Suceava (16:49) - Veresti (17:14) - Dolhasca (17:46) - Pascani (18:16) - Podu Iloaiei (19:28) - Iasi (19:55)
R- Tren ----- 20:04 RT Iasi (20:04) - Todireni (21:30) - Trusesti (21:54)
R- Tren 20:17 ----- SNTFC Vaslui (18:35) - Buhaiesti (19:09) - Nicolina (20:08) - Iasi (20:17)
R- Tren ----- 20:30 RT Iasi (20:30) - Podu Iloaiei (20:50) - Hirlau (21:55)
R- Tren ----- 20:50 SNTFC Iasi (20:50) - Podu Iloaiei (21:11) - Pascani (22:17)
IR Tren 21:10 ----- SNTFC Galati (16:42) - Barbosi (17:01) - Tecuci (18:23) - Birlad (19:15) - Crasna (19:44) - Vaslui (19:59) - Buhaiesti (20:21) - Nicolina (21:01) - Iasi (21:10)
R- Tren 21:48 ----- RT Dorohoi (18:29) - Ungureni (19:12) - Dingeni (19:28) - Trusesti (19:42) - Todireni (20:07) - Iasi (21:48)
R- Tren 22:13 ----- SNTFC Suceava Nord (19:06) - Suceava (19:11) - Veresti (19:26) - Dolhasca (19:54) - Pascani (20:24) - Podu Iloaiei (21:46) - Iasi (22:13)
IR Tren 22:27 ----- SNTFC Timisoara Nord (06:36) - Aradu Nou (07:26) - Arad (07:34) - Sintana (08:07) - Ciumeghiu (08:51) - Oradea (09:53) - Suncuius (10:53) - Bratca (11:03) - Ciucea (11:25) - Huedin (11:48) - Cluj Napoca (12:42) - Dej Calatori (14:13) - Beclean pe Somes (14:41) - Salva (15:06) - Ilva Mica (15:43) - Floreni (17:15) - Vatra Dornei Bai h (17:30) - Vatra Dornei (17:35) - Cimpulung Moldovenesc (18:36) - Cimpulung Est (18:44) - Vama (19:00) - Gura Humorului Oras (19:21) - Suceava (20:08) - Veresti (20:34) - Dolhasca (20:52) - Pascani (21:14) - Iasi (22:27)
IR Tren ----- 22:35 SNTFC Iasi (22:35) - Nicolina (22:40) - Buhaiesti (23:24) - Vaslui (23:46) - Crasna (00:01) - Birlad (00:31) - Tecuci Nord hc (01:16) - Marasesti (01:44) - Focsani (02:23) - Buzau (03:35) - Faurei (04:37) - Tandarei (05:25) - Fetesti (06:02) - Medgidia (06:50) - Palas (07:09) - Constanta (07:18)
R- Tren 22:37 ----- SNTFC Tecuci (18:30) - Tecuci Nord hc (18:37) - Birlad (19:46) - Crasna (20:26) - Vaslui (20:48) - Buhaiesti (21:30) - Nicolina (22:28) - Iasi (22:37)
IR Tren ----- 22:38 SNTFC Iasi (22:38) - Pascani Triaj h (23:46) - Roman (00:19) - Bacau (00:58) - Adjud (01:47) - Marasesti (02:15) - Focsani (02:40) - Buzau (03:48) - Ploiesti Sud (05:06) - Bucuresti Nord (06:04)
IR Tren 22:49 ----- SNTFC Brasov (14:15) - Sfintu Gheorghe (14:44) - Baile Tusnad Hm (15:29) - Miercurea Ciuc (15:58) - Siculeni (16:12) - Ghimes (17:10) - Comanesti (17:54) - Adjud (19:30) - Bacau (20:29) - Roman (21:09) - Iasi (22:49)
IR Tren 22:51 ----- SNTFC Bucuresti Nord (16:00) - Ploiesti Sud (16:44) - Buzau (17:57) - Focsani (19:11) - Tecuci (19:55) - Birlad (20:58) - Crasna (21:26) - Vaslui (21:41) - Buhaiesti (22:01) - Nicolina (22:41) - Iasi (22:51)
IRN Tren ----- 23:16 SNTFC Iasi (23:16) - Nicolina (23:21) - Buhaiesti (00:04) - Vaslui (00:26) - Crasna (00:47) - Birlad (01:17) - Tecuci Nord hc (02:01) - Tecuci (02:05) - Focsani (03:03) - Buzau (04:15) - Ploiesti Sud (05:29) - Bucuresti Nord (06:18)

 

Programul poate suferi modificari sezoniere, temporare sau la trecerea de la ora de vara la ora de Iarna. Va recomandam sa verificati telefonic la numerele indicate mai sus sau sa accesati link-urile CFR Calatori Iasi si Mersul Trenurilor.

Luni, 27 Iunie 2016 20:31

KODAK EXPRESS

Written by

LUCA & CO

- print & image center: foto, xerox, listari

 

Program:

L-V: 9.00 - 18.30

S:    9.00 - 14.00

Luni, 27 Iunie 2016 20:31

Croitorie

Written by

- confectii comanda

Luni, 27 Iunie 2016 20:31

FOTO KONICA

Written by

- image center

 

Program:

L-V: 9.00 - 19.30

S:  10.00 - 15.00

Luni, 27 Iunie 2016 20:31

IMAGE CENTER

Written by

- studio foto digital color, studio video

Joi, 27 Ianuarie 2011 01:51

Birou notarial

Written by

Patrascanu Genoveva, Patrascanu Theodor Vladut

 

Program:

L-V 8.30 - 16.30

Joi, 27 Ianuarie 2011 01:12

Xerox

Written by

 

Program:

L-V: 9.00 - 17.00

S: 10.00 - 13.00

Sâmbătă, 22 Ianuarie 2011 13:06

Schimb valutar

Written by

Duminică, 12 Decembrie 2010 19:04

STEF - centru multiplicare & ag. turism

Written by

 

PROGRAM:

L-V: 9.00 - 18.00

S:    9.00 - 14.00

Please publish modules in offcanvas position.